85. - Tic Ondřej (6:1)

ŽK:
33. - Mádr F.

1. poločas
2. min. - hosté z Předenic začínají velkým tlakem. Kopou dva rohy za sebou a po druhém přichází velká šance, kterou až na brankové čáře řeší za domácího brankáře Michal Bodanský. Vyražený míč putuje na hranici velkého vápna a Předenice se ho snaží vrátit do losinské brány. Tentokráte Michal Zbiň míč boxuje do bezpečí
7. - po pravé straně uniká domácí Ondra Tic a přesným pasem na druhé straně pokutového území nachází Martina Velemana, který z první nekompromisně posílá míč k pravé tyči (1:0)
11. - útok po pravé straně tentokráte v podání Tomáše Hracha, který přihrává na střed Martinovi Velemanovi. Ten bohužel míří vedle levé tyče
12. - domácí i nadále útočí. Tentokráte posílá míč Martin Bodanský na Zdeňka Svobodu, který ho však špatně trefuje a ten končí opět vedle levé tyče
17. - Předenice o sobě dávají vědět. Střela z 25ti metrů míří vedle levé losinské tyče a Michal Zbiň jen kontroluje dráhu míče
26. - po levé straně jde sám na brankáře hostů Ondra Tic, bohužel v rozhodující chvíli si ukopává míč
28. - po velkém tlaku domácích na pravé straně pokutového území několikrát úspěšně zasahuje hostující Křovák, ale hosté nemohou dostat míč za šestnáctky. Nakonec situaci řeší faulem na Tomáše Hracha a rozhodčí ukazuje na značku pokutového kopu. Míč si bere právě Tomáš Hrach a s jeho střelou k pravé tyči si Petr Křovák poradí a míč vyráží
31. - z levé strany zahrávají hosté přímý kop. Míč letí na penaltu, kde ho Josef Mašek usměrňuje k pravé tyči domácí brány (1:1)
40. - akce po pravé straně v podání Tomáše Hracha, Ondřeje Tice a zakončujícího Martina Velemana. Ten však netrefuje míč s dostatečnou razancí a Petr Křovák situaci řeší
41. - po levé straně uniká hostující obraně Zdeněk Svodoba a centrem na malé vápno nachází nohy Ondry Tice, který překonává brankáře a posílá před přestávkou domácí opět do vedení

2. poločas
46. - druhá polovina začíná nedorozuměním mezi Filipem Mádrem a Pavlem Novotným. Filipova přihrávka není dostatečně razantní a posílá do brejku hostujícího Bernáška. Michal Zbiň je však bezchybný a jeho samostatný nájezd z pravé strany vyráží
61. - nešťastná chvíle pro Petra Křováka, který si při snaze rozehrát míč od branky poraňuje pravý stehenní sval a musí být střídán
62. - po dobrém centru předenických z levé strany chybí Pavlovi Kvíderovi jen kousek k dorážce
67. - Losiná útočí po pravé straně. Vašek Hajšman se již dostává do střelecké pozice, ale ještě přihrává lépe postavenému Tomáši Hrachovi, který odrazem od pravé tyče posílá domácí do dvoubrankového vedení (3:1)
69. - Tomáš je opět v akci. Jeho oblíbená klička obránci na střed hřiště a následná střela končí vedle levé tyče
73. - míč z rohu z pravé strany kope Michal Bodanský a po teči jednoho z předenických hráčů končí v síti (4:1)
83. - souboj o míč nevypouští Tomáš Hrach a po jeho zisku posílá po pravé straně Michala Bodanského do souboje s brankářem. Tvrdá a přesná střela končí na vzdálenější tyči (5:1)
85. - chybu při rozehrávce předenického brankáře využívá Ondra Tic a jde sám na branku. Míč uklízí podél nohy brankáře k pravé tyči (6:1)

Nejlepší hráč Losiné: Michal Bodanský - celý podzim se marně snažil zapsat do listiny střelců a až na jaře to přišlo. Nejenom ?dvougólový?, ale i předvedená hra ho právem pasuje na hráče zápasu.

Derby s Předenicemi po podzimní porážce mělo svůj náboj. Hned úvod naznačil, že to domácí nebudou mít lehké a i průběh prvního poločasu tomu nasvědčoval. Losinou jednak uklidnila branka do šatny a pak i napomohli zdravotní trable soupeře.

přidal bych ještě svoje hodnocení:
Do začátku zápasu na nás předeničtí vlétli, po sérii rohových kopů jsme měli kliku, kdy M.Bodanský zachraňoval na brankové čáře. Tuto úvodní euforii hostů jsme přečkali a začali hrát. Možná to pramenilo i z intenzivity naší rozcvičky. Ale budiž. První gól připravil Ondra Tic, kdy se uvolnil na pravém křídle a ukázkově předložil Martinu Velemanovi na volej na vápno. Následovaly další gólové šance Michala Pátka, po které jsme kopali penaltu, bohužel T. Hrach nedal. Mohlo být tedy již někdy ve 30.minutě po zápase, bohužel nebylo. Hosté naopak z dobře kopnutého Kadlecova trestňáku srovnali, když míč propadl na zadní tyč. Naštěstí chvíli před koncem půle jsme opět ukázkově předvedli křídelní hru tentokrát po levé straně a Zdeněk Svoboda předložil balón do malého vápna důraznému Ondrovi Ticovi.

Druhá půle začala opět naší nekoncentrovaností, když Filip Mádr namazal na break a Chára hasil. Postupně jsme ale převzali kontrolu, zranění brankáře hostů nám situaci ulehčilo, hosté sáhli do sestavy a jejich hra se rozpadla. Nicméně za krásné góly náhradní brankář jistě nemohl.

E-mail: info@sokollosina.cz

webhosting: hostitel: FORPSI
admin: František Karl programming: Čestmír Kašpar