48. Mádr Filip (2:1)
87. Fremr Oldřich (3:1)

Bez karet

1. poločas
11. min. - přímý kop Vlasty Šlaise z levé strany letí podél zdi a Kvídera míč chytá u pravé tyče
19. - rychlý útok po pravé straně vede Ondra Tic. Nabíhá na pravou tyč a ranou nekompromisně prostřeluje brankáře Chlumu (1:0)
22. - po centrovaném míči z pravé strany hlavičkuje Ondra Tic těsně vedle
23. - Ondra Tic dělá velké problémy obraně hostů. Míč z jeho kopačky zastavuje levá tyč
25. - osamocený Ondra Tic postupuje na Kvíderu. Volí kličku a po zásahu končí na trávníku. Žlutá karta pro brankáře a nařízen pokutový kop. Míč si bere Tomáš Hrach a prudká rána končí mimo pravé tyče v nedalekém sadu
28. - pěknou střelu z pravé strany z kopačky Radka Mádra chytá brankář hostů
37. - dorážka Ondry Tice po přímém kopu Vlasty Šlaise končí vedle brány
43. - nepokrytý útok po pravé straně Losiné končí centrem do domácího vápna a hostující Švec překonává domácího brankáře (1:1)

2. poločas
47. - skvělý vstup do druhého poločasu v podání domácích. Z pravé strany centruje Tomáš Karl a před brankou nachází Filipa Mádra a ten vrací domácím vedení
48. - Chlum může vzápětí odpovědět. Přímý kop likviduje Michal Zbiň
48. - z následujícího protiútoku se dostává k brejku na brankáře Tomáš Karl. Kvíderu se mu nepodaří prostřelit
53. - centr Chlumu z pravé strany se pokouší uklidit Dalibor Zeman. Míč nešťastně posílá k pravé tyči. Michal Zbiň předvádí zákrok zápasu a konečky prstů vytěsňuje míč mimo
54. - hostující Eret se snaží překvapit domácího brankáře a z půlky míří těsně nad
60. - smůla se drží i nadále na chlumských kopačkách. Po střele z 30ti metrů zvoní břevno domácí brány
70. - po sérii přihrávek se sám před hostujícího brankáře dostává Lukáš Jánský. Volí míč k levé tyči. Bohužel netrefuje
83. - po úniku a kličce brankáři končí míč v autu. Faul na Pepu Šlaise nevidí jen rozhodčí
85. - konečně si domácí mohou oddychnout. Přímý kop z pravé strany jde rozehrát Marek Laštovka. Míč posílá před bránu na hlavu Oldy Fremra (3:1)

Nejlepší hráč Losiné:
Topinka Vojtěch - spolehlivý výkon v losinské záloze. Buldok, se kterým měli chlumští fotbalisté spoustu práce.

Již v průběhu prvního poločasu jsme mohli rozhodnout o průběhu utkání. Bohužel jak je dobrým zvykem neproměníme spoustu šancí a soupeři dáme příležitost k vyrovnanému průběhu. Prostě diváci si musí užít a být napjati až do posledních minut.

E-mail: info@sokollosina.cz

webhosting: hostitel: FORPSI
admin: František Karl programming: Čestmír Kašpar