Rozpisy | Reportáže | Odkaz na oficiální stránky soutěže | Soupisky

Filip, Malý (Hrach), Paleček, Prepsl
Tic, Kašpar, Mádr, Šlais
Koucký, Albl

branky: Hrach, Paleček, Kašpar, Tic, Mádr
Konečně se udělalo hezky a my se jakž takž sešli. Alespoň jsme hráli v 11 lidech a na lavičce byl ještě připraven ještě nedoléčený Tomáš Hrach. Zápas rozhodně nepřipomínal souboj dvou posledních týmů tabulky, domácí se na nás také nachystali a povolali posily z krajské soutěže z Košutky. Přečkali jsme prvních 20 min, domácí nás kombinačně přehrávali, podržel nás opět Michal v bráně, ale i dobře hrající celá obrana. My se dostávali před soupeřovu branku rychlými brejky Ondry Tice, ale i Zdeněk Albl dobře napadal rozehrávku. Potom se na hřiště vypravil Tomáš Hrach a za nedlouho poté se dostal do průniku a opakovanou dorážkou jsme vedli. To nám dodalo další sílu a navíc vedení potvrdil nevídanou akcí Venca Paleček, když si sám vybojoval ještě na vlastní půli míč, prošel středem hřiště a než narazil na obranný val, nakopl míč asi ze 30 metrů a lobem domácího brankáře překvapil. Domácí před půlí korigovali po povedeném průniku do otevřené obrany po špatném výkopu od naší branky.

Druhý poločas jsme začali parádně. Asi v 55. minutě se po centru trefil Petr Kašpar na penaltě parádním volejem a dvě minuty na to Ondra Tic prošel z brejku až před brankáře a zvýšil na 4:1. To asi domácí srazilo psychicky. Sice jsme se potom trochu zatáhli, nechali domácí hrát na vlastní polovině a jen napadali rozehrávku, ale nám to stačilo. Navíc asi v 75.min se trefil z trestného kopu po chybě brankáře Filip Mádr na 5:1. Domácí v samotném závěru korigovali na konečný výsledek opět z trestňáku pěknou střelou, na kterou Michal Krásný již nedosáhl.