Rozpisy | Reportáže | Odkaz na oficiální stránky soutěže | Soupisky

dorost sdružený městský přebor - 2. jarní zápas - hráno v Losiné

Tic, Malý, Albl
Branky: Tic, Štěrba, Mádr
Penalty dal: Tic, Mádr, Malý

Nedal: Albl, Štěrba a v rozstřelu Paleček

Druhý jarní zápas už nám neumožnil shlédnout výkon borců Petra Kašpara (rodinné důvody), Tomáše Skaly (nemoc), Honzy Kováře (zranění), Tomáše Hracha (zranění) a Marcela Peška (?). Na hřiště sice nastoupilo 11 hráčů, střídačka byla ale prázdná.

Zápas to byl celkem vyrovnaný, šancí poskrovnu. Do vedení nás z úhlu dostal Ondra Tic po pěkné narážečce s Pavlem Malým. Vedení jsme ovšem udrželi pouze nakrátko, do šaten se šlo za stavu 1:1 a co hůř i s výrazně kulhajícím Lukášem Filipem. Ten už do druhé půle nenastoupil. Doufejme, že to nebude s lýtkem nic vážného a brzy ho na place zase uvidíme. Celý druhý poločas tedy absolvovalo pouze 10 hráčů. I tak se nám podařilo jít do vedení po krásném přímáku Pavla Štěrby, snad ze 30 metrů. Nutno přiznat, že nejen při téhle střele, ale vesměs celý druhý poločas byl náš jedenáctý spoluhráč vítr.:-) Každopádně početní převaha umožnila soupeři výsledek otočit. S prohrou se ovšem nechtěl smířit Filip Mádr, který se pěkně zprava uvolnil přes dva protihráče a ve vápně propálil vše co bylo před ním. Vyrovnáno, zhruba pět minut před koncem. A to ještě nebylo vše, v posledních vteřinách se mezi střelce mohl zapsat i Zdeněk Albl, který se díky chybě soupeře v rozehrávce dostal do sóla a postupoval sám na bránu. Bohužel svoji ne úplně špatnou střelou trefil pouze tyč a šlo se na penalty.

V penaltovém souboji nutno vyzdvihnout dvě lapené střely naším gólmanem Michalem Krásným. Bohužel to na další bod navíc nestačilo, našim střelcům se dařilo ještě méně než těm soupeřovým. I tak za druhý poločas v nezaviněném početním oslabení bod bereme.

E-mail: info@sokollosina.cz

webhosting: hostitel: FORPSI
admin: František Karl programming: Čestmír Kašpar