út15.06.2021 Př-st Štěnovice - Losiná 12:3 (asi)
st09.06.2021 Př-ml Losiná - Chlumčany 10:10
st26.05.2021 Př-ml Losiná - Petřín 19:15 (asi)
so26.06.2021 08:30 V brigáda na Sokolu
so26.06.2021 16:00 A Losiná - Líně
so26.06.2021 20:00 V bigbítová tancovačka Luis Cipher band
so21.08.2021 14:00 O Losinský triatlon 2021

Václav Prepsl

fotbal-dorost:

22.03.15 zapsal: ČK

Losiná - Střížovice 1:2 (0:0)

dorost sdružený městský přebor - 1. jarní zápas

sestava: Krásný
Skala, Paleček, Hrach, Prepsl
Kovář, Kašpar, Mádr
Tic, Štěrba, Albl (Filip, Šlajs, Pešek)
Branka: Tic
Na první jarní zápas jsem se sešli celkem v dobré sestavě a tak se dalo očekávat vyrovnané utkání se soupeřem z dolní části tabulky. Začátek opravdu přinesl větší tlak ze strany Losiné, ale hosté si z ojedinělých protiakcí vytvořili během první půle dvě čisté gólovky, které zneškodnil Michal Krásný. Z naší strany jsme dali tyč po průniku Ondry Tice.
Bohužel na konci poločasu se zranil Tomáš Hrach (natažená třísla?) a museli jsem přeskupit síly. Na posledního se stáhl Pavel Štěrba a posílili jsme střed hřiště Filipem Mádrem, na pravou zálohu se postavil David Šlajs ze žáků.

A nezačali jsme druhý poločas špatně. Po trestném kopu Pavla Štěrby se míč odrazil od břevna k Ondrovi Ticovi, který přehlavičkoval brankáře a vedli jsme. Hosty tento stav ale nabudil a přepnuli na vyšší rychlost a důraz a za nedlouho bylo srovnáno. A co víc - ze zmatku v naší obraně jsme dostali ještě jednoho a už jsme se na odpověď nezmohli.

Ztracené body mohou mrzet, pozitivní ale bylo, že jsem se sešli v dostatečném počtu a přihlížejícím divákům připravili zajímavé nedělní dopoledne. Dobrý výkon podali i oba věkem ještě žáci - brankář Michal Krásný i David Šlajs, velkou posilou by byl Filip Mádr, kdyby mu zbyl na losinský dorost čas. Nepříjemností bylo zranění Tomáše Hracha, jehož další týdny budou otazníkem.